Кристиано: Фърги ме научи да я прескачам по-малко
Кристиано Роналдо обяви, че по-рано в кариерата си е получавал критики от Сър Алекс Фъргюсън в Манчестър Юнайтед заради факта, че е правел прекалено много финтове. Роналдо дебютира в Юнайтед като тинейджър след трансфера си от Спортинг и спечели 3 пъти Висшата лига заедно с първата си Златна топка в кариерата в клуба. Пред DAZN той каза:
"Разбира се, в началото на моята кариера Сър Алекс беше много важен за мен защото аз преминах от Спортинг в Манчестър и имах това португалско мислене - прекалено прескачане на топката, правех решения, които не бяха добри. Така че той ме научи как да го правя. Във Висшата лига хората не залитат лесно, там са корави.
"Както съм казвал много пъти, той ме научи на всичко. Той ми беше като баща. Той ми помогна много в Манчестър Юнайтед."
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Галатасарай подготвя нова офанзива за Бруно Фернандеш
- Карик: Манчестър Юнайтед показа характер след загубата от Лийдс
- Росеньор: Доминирахме, но една грешка ни струваше мача
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Сериозен интерес от Висшата лига към Камавинга
- Карик остави отворен въпроса за бъдещето на Рашфорд
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]