Наполи: Може да привлечем Оспина
Президентът на Наполи Аурелио де Лаурентис разкри, че отборът преговаря с вратаря на Арсенал Давид Оспина, чийто шансове за изява при Унай Емери намаляха след привличането на тима на Бернд Лено това лято. Номер едно за Наполи - Алекс Мерет, който беше привлечен миналия месец, счупи ръката си в тренировки за Наполи само 6 дни след подписа. Преди края на трансферния прозорец в петък Лаурентис коментира:
"Имаме 4 избора: Очоа, Миноле, Оспина и Татарусану. Вярно е, че Оспина може да пристигне, ние преговаряме, но все още има разлики в исканията."
Оспина се спряга още и с Бешикташ, с които според различни източници той преговаря.
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Тухел: Сака все още не е напълно възстановен
- Арсенал ще назначи бивш олимпиец за главен лекар на клуба
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Арсенал освободи клубния си лекар след края на сезона
- Тухел посочи Деклан Райс за заместник - капитан на Англия
- Арсенал набеляза Гибс-Уайт като алтернатива на Роджърс
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]