Интер наема Върсалко за 6.5 милиона евро
Интер и Атлетико достигнаха договореност за наема на хърватския защитник Шиме Върсалко. Според информация на източника, стойността на наема на играча ще е 6.5 милиона евро, а покупката на 26-годишния футболист ще струва 17.5 милиона евро.
В близко време Шиме ще премине медицински прегледи.
Върсалко записа 29 мача и 4 асистенции през миналия сезон.
- Киву ще бъде факелоносец
- Интер разгроми Пиза, след като изоставаше с два гола (видео)
- Интер се интересува от вратар на Астън Вила
- Интер ще увеличи преднината си на върха
- Артета: Интер е страхотен отбор
- Киву: Трябва да вярваме, че сме на правилния път
- Жезуш: Мечтана вечер
- Аканджи няма да се върне в Ман Сити през зимата
712
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
31.07.2018 в 00:24
При положение, че мониторинга на УЕФА принуждава ръководството да измисля какви ли не трикове да се сдобием с необходимите играчи, мисля че заслужават само похвали.Това е първия прозорец в който Аузилио еднолично ръководи кампанията, човека заслужава само похвали.Досега свиреше втора цигулка на явно по-некадърни от него Мирабели, Фасоне, Бранка, Сабатини.Човека проведе най-силната трансферна кампания от 2009 насам.А и китйците постоянно обявяват нови спонсорски договори и партньорства - дано водят отбора в правилната посока.