Спалети: Перишич и Икарди трябва да останат в Интер
Старши-треньорът на Интер Лучано Спалети сподели мнение за евентуалното напускане на Иван Перишич и Мауро Икарди. Напомняме, че по-рано в пресата се появиха информации, че от услугите на хърватина е заинтересуван Манчестър Юнайтед, а интерес към аржентинеца има от страна на Реал Мадрид.
"Разговарях с Иван. Той се чувства изморен след Мондиал 2018. нека си почива, а по-късно ще се присъедини към отбора. Той не ми е давал никакви знаци, че иска да си тръгне. Същото се отнася и до Мауро. Очевидно е, че Интер ще трябва да преразгледа контракта с Икарди, но ситуацията изглежда положително. Перишич и Икарди трябва да останат в Интер", заяви Спалети.
- Интер изпусна победата срещу Фиорентина и стопи аванса си на върха
- Kиву: Не трябва да мислим за грешките на другите
- Фиорентина – Интер: Лидерът преследва титлата във Флоренция
- Интер близо до трансфер на Викарио от Тотнъм
- Интер и Тотнъм следят ситуацията с Къртис Джоунс
- Интер изпусна победата срещу Аталанта, „нерадзурите“ бесни заради съдийството
- Интер – Аталанта: дерби на Ломбардия след тежки загуби
- Морати разкритикува Интер след загубата в дербито: Не видях огън и напрежение
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]