Агент: Майкон засега остава в Милано
Агентът на Майкон Антонио Калиендо, опроверга информацията в медиите, че неговият клиент се е договорил за преминване в Реал Мадрид. В интервю за TMW , агентът подчерта, че това си измислици и засега няма промяна на нещата, когато преговорите между европейския шампион и Белия балет бяха прекратени.
„Това не е никаква новост за мен. За мен тези слухове нямат никаква почва и са нереални, още по-малко, че аз не съм намерил никакво разбирателство с испанския клуб. Преди два дни говорех нещо и казах някои работи. Днес те си остават в сила. Така, че няма никакви новини. Абсурдно е да се пишат подобни неща. Абсурдно е дори цифрите които се споменават като суми по трансфери или заплати. Запомнете, че аз никога не говоря за такива неща пред вестниците. Ето за това съм ядосан, защото си измислят всичко", заяви Калиендо.
„Вчера се чух с Майкон. Той се наслаждава на последните си дни от почивката и заяви, че се чувства много добре в Милано", завършва агентът.
- Фърдинанд: Неймар умееше неща, които Меси и Роналдо не можеха
- Грандове дебнат талант на Челси за 30 млн. евро
- Реал Мадрид натиска за нов договор на Винисиус
- Мбапе: Ще играя всеки мач за Реал преди Мондиал 2026
- Атлетико пренебрегна Винисиус в социалните мрежи след дербито с Реал
- Реал Мадрид заплашва плановете на Манчестър Юнайтед за Бруно Гимараеш
- Рууни: Възможен конфликт около Белингам стои зад отсъствието на Александър-Арнолд
- Валверде заплашен от по-тежко наказание след червения картон в дербито
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]