Фиорентина няма да продава Киеза при никакви обстоятелства
Фиорентина няма намерение да продава крилото Федерико Киеза, независимо от интереса на водещи европейски клубове към играча. Футболистът впечатли с играта си през сезона и попадна в прожекторите на отбори като Ливърпул, Манчестър Сити и Манчестър Юнайтед, както и Интер. Вчера дори се появиха съобщения, че "нерадзурите" са предложили 45 милиона евро плюс Ян Карамо, който е оценяван около 15 милиона евро. Така общата стойност на трансфера се равнява на 60 милиона евро. Съобщаваше се също така, че Ливърпул е готов с оферта от 70 милиона евро.
На "Артемио Франки" обаче не бързат да се разделят с перспективния играч. Клубът по принцип е отворен за добри оферти, но това ще стане през следващото лято. Стратегията на Фиорентина е да задържи Киеза за още един сезон и едва след това да се мисли за продажбата му. Всякакви оферти през това лято ще бъдат отклонявани.
- Паратичи: Не съм сигурен, че базата на Тотнъм е по-добра от „Виола Парк“
- Анонс на 24-ти кръг на Серия А – срещите в събота
- Паратичи: Фиорентина трябва да „страда“ до края на сезона
- Фиорентина и Верона се обвиниха взаимно за провала с Куаме
- Ругани премина във Фиорентина
- Де Дзерби може да оглави Фирентина
- Наполи изтръгна трите точки от Фиорентина (видео)
- Каляри отново изненада, този път във Флоренция (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]