Нара: Три клуба са готови да платят опцията за Икарди
Уанда Нара, която е Съпруга и агент на нападателя на Интер Мауро Икарди коментира бъдещето на играча.
"Ситуацията е такава, че Мауро или ще продължи контракта си, или ще си тръгне. Големите клубове са заинтересувани от него. Три големи клуба са готови да платят опцията за откупване, която и без това не е толкова голяма (110 милиона евро).
Интер остава наш приоритет, но и други клубове има сред претендентите. Ние ще се срещнем със спортния директор на Интер", заяви Нара.
- Чалханоглу: Една загуба не означава край на надеждите ни
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]