Милан и Наполи със скучно и незадоволително равенство (видео)
Милан и Наполи завършиха наравно 0:0 в един от мачовете в Серия А, очаквани с най-голям интерес. "Росонерите" спряха неаполитанците и по този начин направиха голяма услуга на шампиона Ювентус.
Срещата на "Сан Сиро" премина при поделено надмощие, но и двамата вратари Джанлуиджи Донарума и Хосе Рейна нямаха чак толкова много работа. За 90 минути двата тима отправиха общо пет точни удара. Вместо това имаше много битка и повече нерви от футболистите, които в крайна сметка се отразиха на качеството на играта.
Заключението е, че това е "самоубийствен" резултат и за двата отбора, тъй като значително намалява шансовете на домакините да се преборят за някое от челните места, както и шансовете на Наполи да стане шампион.
Ювентус играе по-късно своя мач от кръга като е домакин на Сампдория и може да увеличи преднината си на върха на шест точки.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Леао отрече конфликт с Алегри
- Леао на кръстопът: напрежение в Милан и интерес от грандове
- Проклятието след ерата на Ибрахимович
- Алегри на ръба след драмата: Казах на съдията, че ще спра с футбола
- Милан се върна на победния път след зрелищно 3:2 над Торино (видео)
- Милан – Торино: „росонерите“ гонят стабилност в битката за второто място
- Бобан разкри: Милан е бил на крачка от Собослай
- Шок в Милан: „росонерите“ са готови да продадат Рафаел Леао
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]