СПАЛ препъна позаспал Фиорентина
Фиорентина не успя да се справи с отбора на СПАЛ, след като двата тима завършиха при нулево равенство в срещата от 32-ия кръг на Серия А. "Виолетовите" очаквано бяха по-активният тим, но все пак не успяха да стигнат поне до един гол, с който да си спечелят пълния комплект от три точки.
Българският играч на Фиорентина Петко Христов бе на резервната скамейка на тима, но не се появи в игра. Бившият играч на Славия все още очаква да направи своя дебют за първия тим на "виолетовите".
- Ваноли: Фиорентина ще се раздели с тези, които не искат да се борят
- Мандрагора: Разбирам защо феновете са ядосани
- Палас завърши наравно с финландци и изпусна директно класиране за плейофите
- Фиорентина обмисля уволнението на Паоло Ваноли
- Фиорентина с трудна победа над Динамо Киев
- Интер без проблеми срещу Комо, Фиорентина удари на камък със Сасуоло (видео)
- Аталанта се справи с Фиорентина за първи успех при новия си треньор
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
361
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]