Расинг потвърди трансфера на Мартинес в Интер
Нападателят на аржентинския Расинг Лаутаро Мартинес ще се присъедини към Интер през летния трансферен прозорец, съобщава Radio Continental. Информацията за прехода бе потвърдена и от президента на Расинг Хуан Доминго Перон, както и от агента на футболиста.
Стойността на трансфера на 20-годишния играч ще е 25 милиона евро, а опцията за откупване в контракта на играча ще е за 111 милиона евро.
По-рано се съобщаваше, че освен Интер, интерес към футболиста проявява Борусия Дортмунд.
- Чалханоглу: Една загуба не означава край на надеждите ни
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]