Интер и Наполи с незадоволително равенство (видео)
Интер и Наполи не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат 0:0 в срещата помежду си от 28-ия кръг на Серия А на "Джузепе Меаца". Преди началото на срещата бе отбелязана 110-ата годишнина от създаването на Интер, а след това имаше и минута мълчание за починалия преди седмица Давиде Астори.
Като цяло двата отбора изиграха интересен и равностоен мач, като може да се каже, че равенството е закономерен резултат, макар да не устройва нито един от тях.
Мобе би най-интересното положение през първата част бе в 37-ата минута, когато Антонио Кандрева се освободи пред наказателното поле и стреля мощно, но до гредата. В 48-ата минута Интер бе близо до откриване на резултата, когато след центриране от фаул Милан Скриняр стреля с глава и нацели гредата. В 51-ата минута Инсиние отправи страхотен шут, който премина опасно близо до гредата.
В 70-ата минута Мертенс отправи далечен удар по земя, който мина близо до вратата. До края липсваха интересните положения и в крайна сметка двете нули се запазиха на таблото.
С ремито Наполи сдаде първото място на Ювентус. Интер пък остава извън топ 4, заемайки 5-ата позиция.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Ливърпул планира пренастройване на халфовата линия
- Милан победи Интер в дербито и върна интригата за титлата в Серия А
- Милан – Интер: дербито на „Сан Сиро“ може да реши титлата в Серия А
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Голяма чистка в Интер: четирима си тръгват от „Сан Сиро“
- Скандалът около Бастони не стихва: „Не може да плаща цял живот за една грешка“
- 100 милиона? Битката вече започна
- Комо пропусна да повали Интер – всичко ще се решава на „Сан Сиро“
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]