Лацио измъкна точка при визитата си на Каляри (видео)

Лацио се измъчиха с 15-ия в класирането Каляри, завършвайки визитата си далеч от Вечния град при резултат 2:2. "Орлите" дори трябва да се радват, че успяха да стигнат до точка в днешната среща от кръга на Серия А.

Резултатът беше открит от домакините след 25 минути игра, след като точен бе Паволети. Десет минути по-късно Лукас Лейва върна гостите в мача, разписвайки се за 1:1. Двата тима си размениха по още един и след почивката.

Четвърт час преди последния съдийски сигнал - Барела вкара топката в мрежата след изстрел от 11-метров наказателен удар. Хората на Симоне Индзаги спасиха точката в петата минута на даденото от съдията продължение, когато Чиро Имобиле би точен и фиксира крайния резултат.