Мончи: Рома искаше Жиру на мястото на Джеко
Оливие Жиру е бил първият избор за заместник на Един Джеко през зимния трансферен прозорец, в случай че Челси бе успял да привлече стрелеца на Рома, разкри спортния директор на клуба от Серия А Мончи. Челси успя да привлече защитникът Палмиери именно от "вълците", но основната цел на Антонио Конте бе Джеко, за който Рома отхвърли няколко оферти. В крайна сметка Челси взе Жиру от Арсенал и освободи Мичи Батшуай към Борусия.
"Ние щяхме да подпишем с друг важен играч, може би Жиру, защото феновете щяха да са недоволни. Английският клуб никога не задоволи финансовите ни искания, така че до сделка не се стигна. Никой клуб не се радва да продава най-добрите си играчи, но ако добра оферта пристигне, важно е да се обмисли."
- Дибала преговаря с Бога Хуниорс
- Гасперини: Битката за ШЛ ще е до самия край
- Рома е трета след погром над Кремонезе
- Тоти: Бих искал да работя с Моуриньо
- Наполи измъкна точката срещу Рома
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Гасперини сравни Мален с Виали
- Дубъл на Мален помогна на Рома да се справи с Каляри
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]