Интер иска ревизия на договора на Икарди
Интер желае да преподпише контракта си с нападателя на отбора Мауро Икарди, съобщават италиански източници. Според информацията, миланският клуб желае да изключи от контракта на Икарди опцията за откупване в размер на 90 милиона евро, която влиза в сила през лятото на 2018 година.
Както твърди източникът, Интер настоява за премахване на въпросната опция, като за сметка на това да бъде увеличена заплатата на играча от 4.7 милиона евро на година на 6.5 милиона евро. Страната на Икарди настоява за размер на опцията от 150 милиона евро и увеличение на заплатата до 7 милиона евро. Ако клубът откаже подобен вариант, тогава предложението е заплата от 8 милиона евро на година за Икарди.
През този сезон 24-годишният нападател проведе 22 мача в Серия А, в които вкара 18 гола.
- Интер пречупи Ювентус с късен гол на Зелински
- Ман Юнайтед се интересува от лидер на Интер
- Интер – Ювентус: Факторът домакинство накланя везните
- ПСЖ получи най-много от наградния фонд на УЕФА
- Интер разгроми Сасуоло с 5:0 и увеличи аванса си на върха
- Интер ще вземе трите точки срещу Сасуоло
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Барони: Съжаляваме за отпадането, но виждаме повод за оптимизъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]