Труден успех за Интер в изнервен мач срещу Болоня (видео)

Интер записа домакински успех с 2:1 над Болоня в среща от кръга на Серия А. Така "нерадзурите" сложиха точка на ужасяващата си серия без победа.

В герой за миланския гранд се превърна младият нападател Ян Карамо, който донесе успеха с точен шут в 63-ата минута. Още във 2-ата минута Едер откри резултата, след като засече пас от аутлинията на асистиралия Брозович.

В 25-ата минута Родриго Паласио бе точен, наказвайки грешка на Жоао Миранда, който не изчисти добре топката - 1:1. Все пак в 63-ата минута Ян Карамо получи топката, навърза трима защитници и с прекрасен фалцов удар от границата на наказателното поле - оформи крайния резултат.

Като цяло двубоят на "Джузепе Меаца" бе нервен и равностоен, а гостите завършиха срещата с девет души след червените картони на Ибрахима Мбайе и Адам Мазина.

С победата днес "нерадзурите" излизат на трета позиция, която до този кръг заемаше Лацио. Снощи обаче римляните паднаха с 1:4 от Наполи и сдадоха "бронзовата" позиция.