Мирабели: Донарума винаги е искал да остане в Милан
Спортният директор на Милан Масимилиано Мирабели сподели, че вратарят Джанлуиджи Донарума винаги е изразявал желанието си да остане в клуба въпреки скандалите около неговото подновяване. 18-годишният поднови договора си през месец юли миналата година и се обвърза до 2021-ва година с тима от Сан Сиро, като така успя да стихне спекулациите с Ювентус и Реал Мадрид:
"Парите, които Милан изхарчи, не са прекалено много по мое мнение. Всички говорят за общата сума, но трябва да я анализирате. Ние не сме платили прекалено за никого и ще кажа още нещо - ако хипотетично продадем някои от новите си играчи през прозореца, ние ще спечелим от тях. Сред тях няма провали.
"И не забравяйте, че взехме добри пари от продажби, а вижте и кои подновиха - Донарума, Кутроне, Калабриа и Плицари. Джиджио Донарума поднови с голяма радост и той винаги е изразявал желанието си да остане в Милан. Ние ще сме много щастливи ако завърши кариерата си тук.
"В момента, в който той вече няма желание да остане, който е далеч, ние ще му позволим да напусне. Никой не остава без желание."
- Шок в Милан: „росонерите“ са готови да продадат Рафаел Леао
- Скаути на Милан си харесаха звездата на Лудогорец
- Лацио победи Милан с 1:0 и нанесе тежък удар по мечтите за Скудетото
- Милан преследва нова победа срещу Лацио в битката за титлата
- Морати разкритикува Интер след загубата в дербито: Не видях огън и напрежение
- Майнян: Гордея се, че съм капитан на Милан, започнах сезона с желание за реванш
- Модрич отговори на слуховете за завръщане в Реал Мадрид
- Капело: Милан може да навакса 7 точки изоставане от Интер
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]