Милан може да уволни Гатузо и да върне Монтела
Милан разглежда вариант със завръщането на Винченцо Монтела на поста старши-треньор на отбора, съобщава италианската преса. Напомняме, че специалистът бе уволнен в края на ноември. На негово място бе назначен Дженаро Гатузо, но под негово ръководство "росонерите" спечелиха само четири точки в четири мача от Серия А.
Според информацията, ако Милан претърпи поражение в близкия мач с Интер от ¼-финалите на Купата на Италия, тогава Гатузо може да бъде уволнен, а Монтела да бъде върнат на предишния си пост, тъй като технически Винченцо все още е свързан с контракт с клуба и получава заплата.
- Милан търси стабилизация срещу заплашения от изпадане Верона
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
- Милан – Удинезе: „Росонерите“ търсят реакция след удара по амбициите
- Милан и Ювентус следят за Габриел Жезуш
- Горетцка напуска Байерн като свободен агент, Милан с най-сериозен интерес
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]