Коста: Юве е на нивото на Реал и Барса
Крилото на Ювентус Дъглас Коста сподели мнението си, че отборът се намира на едно равнище с Реал Мадрид и Барселона. 27-годишният се подвизава под наем от Байерн Мюнхен при "старата госпожа", като в момента тимът е втори зад лидера Наполи в Серия А.
"Юве е невероятно силен, на едно ниво с отбори като Барселона и Реал Мадрид. Ние имаме някои от най-добрите играчи в света тук. Това е наистина фантастичен клуб.
"Аз работих над тактическата и дефанзивната част от играта си през последните месеци. Работя здраво за подобрението. Серия А е много различна от Бундеслигата или украинската лига. Аз имам много да уча, но се чувствам уверен.
"Федерико Бернардески, Блайсе Матуиди, Родриго Бентанкур и аз сме все нови попълнения и ние работим здраво, за да се развием тактически. Аз мисля, че се учим - всеки ден научаваш малко повече за това какво е да си в Ювентус."
- Ювентус ще завърши годината с победа
- Юве и Барса се интересуват от защитник на Борнемут
- Юве може да включи Дейвид в трансфера на Тонали
- Юве желае трансфер на халф на Интер
- Ювентус се разбра с Отолини
- Ман Юнайтед готви оферта от 100 млн. за халф на Юве
- Юве прекърши Рома (видео)
- Гасперини обясни защо избра Рома пред Юве
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]