Отличен Наполи спечели три точки и в Рим
Наполи се наложи с минималното 1:0 като гост на Рома на "Олимпико" в мач от 8-ия кръг на Серия А. Неаполитанците спечелиха 8-та си поредна среща в първенство, докато за "вълците" това е второ поражение, след като имат още една загуба у дома от Интер.
Единственото попадение днес падна в 20-ата минута. Тогава се стигна до една грешка на Даниеле Де Роси, която доведе до неволна асистенция за Лоренцо Инсиние, който бе точен с удар по земя отблизо. След това положения имаше и пред двете врати, но до нов гол така и не се стигна.
- Лукаку разкри за труден сезон: контузии и лична загуба го извадиха от ритъм
- Луис Хаса избра Албания вместо Италия
- Раздяла на хоризонта: Наполи готви продажбата на Лукаку
- Лукаку напусна лагера на Белгия, ще работи върху формата си
- Хьойлунд: В Ман Юнайтед не бе толкова зле, колкото го представяха
- Наполи взе минимална победа над Каляри и се изкачи на второ място (видео)
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в петък и събота
- Конте иска да остане начело на Наполи
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]