Матия Де Шильо аут от игра за около месец
Бранителят на Ювентус Матия Де Шильо днес премина медицински прегледи, които имат за цел да разкрият сериозността на неговата контузия. Както знаете десния бранител получи травма на десния крак по време на мача с Барселона, който "старата госпожа" загуби с 3:0.
След направените му медицински прегледи е станало ясно, че контузията не е никак лека и ще се наложи да отсъства близо месец от терените.
- Ювентус преотстъпи Жоао Мариу на Фиорентина
- Официално: Ювентус привлече Рандал Коло Муани
- Влахович отказа оферта на Бешикташ в очакване на Барселона
- Рандал Коло Муани пристигна в Торино, Ювентус променя формулата на сделката
- Буфон защити Пирло: Опитаха се несправедливо да го заклеймят
- ПСЖ изпреварва Ювентус в битката за японския национал Дзион Судзуки
- Ювентус договори постоянния трансфер на Рандал Коло Муани
- Дъглас Луис: Убеждавам се, че бъдещето ми е в Ювентус
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]