Старата госпожа продължава с победния си ход (видео)
Ювентус се наложи с 3:1 при визитата си на Сасуоло в ранния неделен мач от 4-ия кръг на Серия А. В герой за "Старата госпожа" днес се превърна Пауло Дибала, отбелязал и трите попадения (16, 49, 63), а Матео Политано (51) беше точен за своя тим.
Аржентинската звезда откри резултата в 16-ата минута, когато с майсторско изпълнение от над 20 метра бе точен за шампионите. В началото на втората част започнаха да валят голове. В 49-ата минута отново нисичкия голаджия бе точен за своя отбор, но атака по-късно Политано върна състава си в срещата, след като намали на 1:2.
Точка на спора бе поставена в 63-ата минута, когато Пауло Дибала оформи оказалото се и крайно 1:3.
Четвъртата поредна победа за Юве върна "бианконерите" на върха в Серия "А", тъй като шампионите имат повече отбелязани голове от Интер, които също имат 4 победи в първите четири мача.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Спалети: Все още не съм сигурен с какво си имам работа
- Ювентус победи Дженоа и е на точка от топ 4
- Ювентус – Дженоа: „Грифоните" ще затруднят "бианконерите"
- Само един стадион в Италия е готов да приема мачове от Евро 2032
- Италиански грандове ще играят контроли в Австралия през август
- Ювентус, Интер и Рома в битка за Хьойберг
- Ясна е позицията на Лева на фона на слуховете за Юве
- Ювентус се насочва към Коне от Сасуоло