Сабатини и Спалети убедили Перишич да остане
Валтер Сабатини и Лучано Спалети са убедили Иван Перишич да остане в Интер, поне за този сезон. Това съобщават италиански източници, позоваващи се на информация от кухнята на "нерадзурите". В момента играчът е неприкосновен за трансферния пазар. Нещо повече, в скоро време Перишич ще продължи контракта си с Интер.
Напомняме, че Манчестър Юнайтед претендираше за хърватския футболист, но Интер така и отказа да продаде своя футболист за 45 милиона евро.
- Ман Юнайтед се интересува от лидер на Интер
- Интер – Ювентус: Факторът домакинство накланя везните
- ПСЖ получи най-много от наградния фонд на УЕФА
- Интер разгроми Сасуоло с 5:0 и увеличи аванса си на върха
- Интер ще вземе трите точки срещу Сасуоло
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Барони: Съжаляваме за отпадането, но виждаме повод за оптимизъм
- Киву: Продължаваме с вяра и труд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]