Буфон: Сега Милан може да е претендент
Капитанът на Ювентус Джанлуиджи Буфон сподели мнението си, че след мащабната трансферна кампания на Милан тимът от Сан Сиро може да предложи предизвикателство на "Старата госпожа", която доминира в Италия от 6 години. Буфон коментира и трансфера на Бонучи от Юве в Милан пред Gazzetta dello Sport:
"Лео почувства, че има нужда от ново предизвикателство и Милан го заинтригува. Дали Милан е претендент? Не зная. Нямам търпение лигата да е малко по-балансирана. Очаквам да видя възход от отборите, които няколко години пропадаха.
"Това ще направи Серия А по-хубава в спортен смисъл. Дори с усилията на Наполи и Рома миналата година лигата така и не се отвори на върха.
"Тази година може и да ми е последна, а това е вълнуващо. Ще е специален сезон и аз искам да го направя дори по-добър като Юве задържи титлата."
- Ювентус ще пречупи Болоня
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
- Ювентус удължи договора на Локатели до 2030 година
- Трагедия: Бивш вратар на Арсенал загина на 48 години
- Касано: В разцвета си бях по-добър от Тоти, Дел Пиеро и Баджо
- Юве може да се раздели с трима при провал в битката за ШЛ
- Ювентус също сред вариантите за приятелски мач с ЦСКА на новата "Армия"
- Аталанта – Ювентус: Битка за място в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]