Ювентус получи отговор от Челси за Матич
Ювентус получи отговор от Челси на питането за полузащитника Неманя Матич. Според информацията, "сините" сам поискали 40 милиона паунда от торинци за футболиста. Именно подсилване на центъра на полузащитата е приоритет за Старата дама през летния трансферен прозорец. Торинци активизираха въпроса с покупката на играча след като стана известно, че Матич няма да пътува с лондончани за летния етап на подготовката.
Освен "Старата дама", интерес към Неманя има от страна на Арсенал, Манчестър Юнайтед и Интер.
Съглашението на полузащитника е до лятото на 2019 година. Той бе закупен от Бенфика за 25 милиона евро през лятото на 2014 година, макар че три сезона по-рано бе продаден на "орлите" за 5 милиона евро.
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
- Ювентус измъкна драматично 3:3 срещу Рома след късен обрат
- Рома – Ювентус: Без победител
- Ювентус започва преговори със Спалети за нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]