Рома иска да подпише с Моура
Рома има намерение да привлече крилото на ПСЖ Лукас Моура, съобщават италиански източници. Според информацията, по този начин "вълците" имат намерение да попълнят празнината, оставена след заминаването на Мохамед Салах за Ливърпул. Медията твърди, че спортният директор на клуба Мончи вече е разговарял по този повод със спортния директор на парижани Антеро Енрике.
ПСЖ е склонен да се раздели с 24-годишния бразилец, но за не по-малко от 30 милиона евро.
Контрактът на Лукас с френския клуб изтича през лятото на 2019 година. През миналия сезон футболистът записа участие в 37 мача, в които вкара 12 гола и се отчете с 5 асистенции.
- Дузпа помогна на Каляри за успех срещу Рома (видео)
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- Рома се разправи с един от лидерите в Лига Европа
- Гасперини: Опитваме се да запазим мечтата си жива още известно време
- Рома вкара 3 на Кремонезе
- Рома търси нападател
- Гасперини: Страхотно е, че феновете на Рома мечтаят за Скудетото
- Рома се справи с Удинезе
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]