Моуриньо: Какво Световно, мисля за море
Световното първенство по футбол ще вълнува милиони хора по целия свят в продължение на месец и ще бъде истински празник за привържениците на най-популярния спорт в света, но се оказва, че един човек, чиято кариера е свързана с Цар Футбол, не се интересува от предстоящия Мондиал. И това няма кой да бъде друг, освен старши треньорът на Интер Жозе Моуриньо.
Както е известно, Специалния , който се е устремил към требъл с „нерадзурите" този сезон, има съвсем други планове как да прекара лятото.
"Нямам време да мисля за Световното първенство. И за да съм честен, ще ви кажа, че когато то започне, започва моята ваканция. В никакъв случай няма да бъда луд зрител. Със сигурност няма да бъда в Южна Африка. Няма да пиша, няма да коментирам или да анализирам събитията, които се случват там. Просто искам само море, слънце и сън, нищо повече", цитира думите на Моуриньо Football Italia.
НИКОЛАЙ ГАВАЗОВ
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
- Диего Симеоне: Победата е резултат от колективните усилия
- Симеоне: Мога да си представя, че един ден ще тренирам Интер
- Симеоне: Интер има много ясен атакуващ план
- Интер ще измъкне точка в Мадрид