Локатели: Искам да остана в Милан
Мануел Локатели сподели, че се чувства много щастлив през настощия сезон в Милан, добавяйки, че желае да продължи кариерата си в същия клуб и през следващия. До момента 19-годишният полузащитник има 26 изиграни двубоя с фланелката на тима, отбелязвайки дори страхотно попадение срещу Ювентус.
"Щастлив през настоящата кампания с Милан, която всъщност не е приключила все още и желая да постигнем най-доброто до края й. Нормално е да искам повече игрово време, но искам това се случи в следствие на показаното от мен по време на тренировките. Загубихме от Емполи през уикенда, не пък се надяваме да спечелим трите точки срещу Кротоне," сподели Локатели.
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан преговаря с Левандовски
- Милан се насочи към 18-годишен нападател на Анже
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Капело: Милан има проблем, но Алегри ме забавляваше
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Рабио: Модрич ме изумява с желанието си да играе всеки ден
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]