Фиорентина не продължи договора си със Соуса
Фиорентина не продължи договора с Пауло Соуса. Според условията на съглашението, клубът имаше право автоматично да удължи съглашението си със специалиста. Срокът на действие на тази опция изтече преди няколко дни.
Това означава, че Соуса ще напусне Фиорентина след края на сезона. Напомняме, че португалецът оглави "виолетовите" през лятото на 2015 година.
Основен претендент да оглави Фиорентина е Еузебио ди Франческо, който в момента работи със Сасуоло. Друг вариант е Стефано Пиоли. Сегашният наставник на Интер е бивш футболист на Фиорентина.
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в петък и събота
- Определиха се четвъртфиналистите в Лигата на конференциите
- Фиорентина разгроми Кремонезе и направи огромна крачка към спасението си
- Фабрегас разтърси Серия А, смята бившият халф на Фиорентина
- Фиорентина обърна Раков и запази надежда за трофей
- Болоня и Рома оставиха всичко за реванша след зрелищно 1:1
- Фиорентина изпусна Парма, точката я извади от зоната на изпадащите
- Анонс на 28-ми кръг на Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]