Лука Тони: Мечтата ни за титла може би свърши
Нападателят на Рома Лука Тони призна, че надеждите за спечелване на титлата са се изпарили със загубата на отбора му от Сампдория. Както е известно, в среща от 35 кръг на Серия А, Рома загуби на "Олимпико" с 1:2 от "моряците" и в момента изостава с две точки от лидера Интер.
"Това поражение е трудно да се преглътне. Толкова много тъга имаше след мача и съжаление, че не победихме", заяви Тони пред клубния телевизионен канал.
"Интер бяха след нас, всичко бе в ръцете ни и следващите три мача бяха лесни. Сега ни остава да победим в тях и да очакваме Интер да сгреши. Би било наистина хубаво, но аз не виждам къде ще сбъркат",отчаян е нападателят.
"Искаме да осъществим една мечта на целия град, но може би тя свърши", завършва Тони.
В края на седмицата Интер гостува на Лацио, следващата седмица приема Киево и в последния кръг на 16 май "нерадзурите" гостуват на предпоследния Сиена.
НИКОЛАЙ ГАВАЗОВ
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- Рома се разправи с един от лидерите в Лига Европа
- Гасперини: Опитваме се да запазим мечтата си жива още известно време
- Рома вкара 3 на Кремонезе
- Рома търси нападател
- Гасперини: Страхотно е, че феновете на Рома мечтаят за Скудетото
- Рома се справи с Удинезе
- Гасперини е най-добър треньор на октомври в Серия А