Берлускони: СЕС или нищо за Милан
Синът на Силвио Берлускони - Пиер Силвио Берлускони, заговори пред Football Italia, че неговият баща ще задържи контрола си над клуба колкото е възможно по-дълго, ако сделката със Сино-Еуропа Спортс се провали. Китайският консорциум в момента провежда процедура по закупуване на клуба, но има спекулации и за провал на сделката.
"Аз знам само за новините, за които чета. Изглежда, че всичко ще продължи, само подпис липсва. Ако китайците се обърнат това няма да е приятно за баща ми, особено от емоционална гледна точка. Няма да има финансови вреди обаче, защото има тежки санкции в такива случаи.
"Ако се провали? Дано не стане, но или китайците ще превземат, или ще има само един инвеститор - баща ми."
- Милан със страхотен обрат срещу Торино
- Милан ще се завърне на върха
- Милан загуби от Лацио и отпадна от Купата на Италия
- Милан преговаря с Левандовски
- Милан се насочи към 18-годишен нападател на Анже
- Милан победи Лацио с решаващ гол на Леао (видео)
- Милан – Лацио: „Х“-ът е задължителен
- Капело: Милан има проблем, но Алегри ме забавляваше
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]