Евра: Със Суарес нямаме проблем
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Патрис Евра се сблъска с нападателя на Барселона Луис Суарес когато той играеше за Ливърпул във Висшата лига. През 2011-та Суарес беше наказан заради расистки обиди по адрес на Евра по време на една среща, но сега французинът заговори, че това е в миналото:
"Има много спомени. Разбира се и онзи проблем със Суарес. Ние победихме с 2:1 и всички момчета играха за мен, за да мога да празнувам пред него в края. Беше изумително. Но сега съм щастлив, със Суарес сме добре. Нямаме проблем.
"Първият ми мач Манчестър Юнайтед срещу Ливърпул беше на "Олд Трафорд". Аз спечелих нарушение, центрирахме и Рио Фърдинанд вкара победен гол. Преди тези мачове феновете бяха луди. Атмосферата на "Анфийлд", може да почувстваш как мразеха Ман Юнайтед. Това ти дава толкова много енергия за мача."
- Юве иска да размени Локатели с халф на Марсилия
- Ювентус покори „Дал'Ара“
- Милик поднови тренировки
- Колеблив Ювентус ще се препъне в Емилия - Романя
- Елкан за Ювентус: Нашите ценности и история не са за продажба
- Маркизио: Има играчи, които не разбират какво значи да носят фланелката на Юве
- Маркизио: Спалети заслужава доверие
- Маркизио коментира загубата на Юве от Наполи
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]