Лацио с рутинна победа срещу Дженоа (видео)

F.

Лацио постигна домакинска победа с 3:1 в мача си срещу Дженоа на стадион "Олимпико" в италианската столица. Двубоят бе от 13-ия кръг на Серия А и предложи много радост за феновете на "орлите".

В 11-ата минута Фелипе Андерсон откри за домакините след страхотен удар в близост до границата на наказателното поле. "Грифоните" изравниха чрез Окампос, който се разписа в 52-ата минута със силен удар от границата на наказателното поле.

Само шест минути след това Билия отбеляза от дузпа и възстанови аванса на домакините. В 66-ата минута и Уолъс записа името си сред голмайсторите за крайното 3:1, след като бе останал сам срещу вратаря.

Трябва да се отбележи още, че в края на мача Орбан от състава на гостите получи червен картон и така те доиграха мача с човек по-малко. След успеха си днес столичани изместиха Наполи от 4-ото място и го заемат с актив от 25 точки, докато техният днешен противник е 12-и с актив от 16 спечелени точки.