Божинов посвети гола си на Моуриньо
Минути, след като посече Милан Валери Божинов даде кратко интервю пред “Скай Италия”, в което посвети попадението си във вратата на Абиати на наставника на шампиона Интер Жозе Моуриньо. Божинов неведнъж е признавал, че е фен на “нерадзурите” и сега е щастлив, че им помогна в битката за 5-та поредна титла.
“Посвещавам гола си на Жозе Моуриньо. На Специалния, защото го харесвам. В Италия много го критикуват, но аз харесвам, това което прави. Имасилен характер и не се притеснява да казва, това което мисли. Отборите му играят силно. Интер игра с 4-ма офанзивни футболиста срещу Челси в Лондон. Освен това съм фен на “нерадзурите”, а с победата отдалечихме Милан от Скудетото”, обясни Валери.
Българинът добави, че е щастлив в Парма и не мисли за трансфер в Милано: “Франческо Гуидолин е страхотен треньор. Той искаше победа срещу някой от грандовете и ние я постигнахме. Колективът тук е страхотен и аз същ щастлив, че радвам тези великолепни тифози. Дано Парма ме купи от Манчестър Сити. Не мисля, че ще заменя Балотели в Интер”.
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Интер проявява интерес към Джон Стоунс
- Ливърпул се разбра с Интер за продажбата на Къртис Джоунс
- Интер официално привлече Иван Проведел от Лацио
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
- Интер удължи договора на Хенрих Мхитарян до 2027 година
- Стефан де Врай продължава кариерата си в Панатинайкос