Емерик Лапорт: Отказах на Манчестър Сити
Бранителят на Атлетик Билбао Емерик Лапорт разкри, че е имал възможността да се присъедини към Манчестър Сити през лятото, но в крайна сметка е решил да отхвърли предложението на "гражданите". Ето какво сподели той в интервю за RTL:
"Как отказах на Пеп Гуардиола? Разговарях с него много дълго време, както и с моя отбор. В последствие се вслушах в моето семейсто и моите най-близки хора. В края сметка трябваше да направя своя избор. Сторих и съм щастлив."
Както знаете Лапорт подписа нов договор с Билбао през лятото, който задържа освободителна клауза за 65 милиона евро за първите две години и 70 милиона евро за следващите две.
- Гуардиола забрани алкохола след триумфа за ФА Къп
- Бернардо Силва: Ливърпул беше истинският съперник на Ман Сити, а не Арсенал
- Семеньо донесе Купата на Англия на Манчестър Сити след зрелищен гол с пета
- Бернардо Силва очаква второ дете
- Бернардо Силва иска да реши бъдещето си преди Мондиал 2026
- Барселона е фаворит за подписа на Омар Мармуш
- Гуардиола се пошегува преди финала за ФА Къп: Още няма трибуна на мое име
- Фил Фодън: В последния кръг може да се случи всичко
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]