Мунир иска в Тотнъм
Нападателят на Барселона Мунир Ел-Хадади е близо до напускане на каталунския клуб, съобщават испански източници. Според информацията, футболистът е бил уведомен за интерес към него от страна на Тотнъм, след което играчът е изразил желание, че желае да премине именно в лондонския отбор.
Във връзка с това Мунир има намерение да си вземе пауза и да дочака предложението на лондончани.
Интерес към футболиста има от страна на клубове от различни страни, сред които са Реал Сосиедад, Селта, ПСЖ и Шалке 04. От Висшата лига на Англия освен Тотнъм, интерес към Мунир проявяват Стоук Сити и Евертън.
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
- Реал Мадрид проявява интерес към световния шампион Феран Торес
- Жоан Лапорта потвърди представянето на Карим Адейеми в сряда
- Барселона стиска палци за трансфера на Абде, може да прибере още 12 милиона евро
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Феран Торес изстреля цената си след световната титла, Барселона подготвя решаваща среща
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]