Гризман очаква оферти от други клубове
Агентът на нападателя на Атлетико Мадрид Антоан Гризман не изключи възможността за напускане на играча. Както е известно, интерес към френския футболист, който вкара 32 гола във всички турнири през сезона, има от страна на няколко топ клуба, сред които са ПСЖ, Арсенал, Манчестър Юнайтед и Челси.
По-рано през този месец Гризман заяви, че е близо до договор с Атлетико, но агентът му има друго мнение по въпроса.
"В медиите постоянно се коментира, че Антоан ще поднови контракта си с Атлетико, но засега няма нищо сигурно. В момента изслушваме предложенията на различни клубове, които са много привлекателни и говорят за сериозен интерес", заяви агент Ерик Ола.
- Атлетико Мадрид набеляза Мейсън Грийнууд за заместник на Хулиан Алварес
- Атлетико отказва да се раздели с Хулиан Алварес
- Коке удължи договора си с Атлетико Мадрид до 2027 година
- Атлетико Мадрид подаде жалба срещу Барселона заради Хулиан Алварес
- Атлетико Мадрид официално привлече Алехандро Грималдо
- Диего Симеоне настоява Атлетико да продаде Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес остава непреклонен: Иска само Барселона
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]