Ал-Хелайфи: ПСЖ никога няма да подпише с Меси
Президентът на Пари Сен Жермен Насер Ал-Хелайфи опроверга информацията, че неговият клуб може да привлече нападателя на Барселона Лионел Меси. Както е известно, тези дни LÉquipe излезе с информация, че след края на сезона парижани ще предложат 250 милиона за аржентинския национал. Ръководителят на френския шампион отрече съобщенията.
"Меси е фантастичен футболист. Тези дни прочетох, че той може да дойде в ПСЖ. Ако имате пари за неговия трансфер, подпишете с него и го доведете в Париж. Има ли някакъв шанс, мечтата за Меси да стане реалност? Не, ПСЖ никога няма да подпише с Меси. Ако нямаме никакви ограничения, ние ще подпишем с него. Но такива ограничения има, което означава, че Лионел никога няма да дойде при нас. Доволен съм от сегашния състав. Най-добрите футболисти вече играят в ПСЖ", отбеляза Ал - Хелайфи.
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Люка Шевалие иска да остане в ПСЖ въпреки конкуренцията на Матвей Сафонов
- Ливърпул подготвя оферта за Брадли Баркола
- Хакими: Мароко продължава да пише своята история
- Проклятието на „Златната топка“ удари отново: Дембеле остана без финал на Мондиал 2026
- ПСЖ е на крачка от привличането на Люка Дин
- Конате отвърна на Ямал: Нека говори каквото иска, след мача ще видим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]