Барселона може да се включи в битката за Густаво
Барселона започна да проучва въпроса с евентуалното привличане на полузащитника на Байерн Мюнхен Луис Густаво, съобщава немската преса. Според източниците на информация, каталунците са се интересували от услугите на бразилеца още през 2012 година, но тогава не се е стигнало до нищо сериозно.
Сега, когато Байерн вече е готов да разгледа всички предложения за продажбата на Густаво, Барселона може отново да започне преговори с баварците, още повече, че цената на играча е по-ниска от миналата година.
Интерес към Густаво проявяват също така Волфсбург, Интер, Наполи и Атлетико, но се смята, че играчът е най-близо до лондонския Арсенал, който вече отправи оферта в размер на малко над 17 милиона евро.
- Карлес Пуйол избухна: Това не е футбол
- Атлетико показа характер и елиминира Барселона, за да стигне до полуфиналите
- Сересо към Барселона: Оплакванията за терена са празни приказки
- Рафиня към Барселона: Ще се борим до край, независимо къде играем
- Ямал преди реванша с Атлетико: Ще се борим до последната минута
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- УЕФА отхвърли жалбата на Барселона за съдийството срещу Атлетико
- Атлетико – Барса: „Ремонтада“ или край на мечтата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]