Тито Виланова: Благодаря на Барселона за всичко
Тито Виланова изрази благодарността си към играчите, ръководството и феновете на Барселона за подпрепата, която са му оказали в този труден за него момент. Както знаете Виланова се раздели с каталунците в петък, след като ясно, че онкологичното заболяване, с което се бореше по-рано, отново се е проявило. В отворено писмо публикувано в официалният сайт на Барселона, Виланова пише:
"След 5 прекрасни години, в които играчите се опитаха да сбъднат мечтите на всеки треньор, е време за промяна в живота ми, като се фокусирам изцяло върху битката с болестта, която ми беше диагностицирана преди година и половина. Докторите ми съобщиха, че няма да мога да запазя поста си в Барселона, поради процедурите, които ми предстоят, но аз ще продължа да държа под око клуба," споделя Виланова.
"Не ми беше лесно да се разделя с играчите, ръководството и приятели, с които имам прекрасни спомени. Изключително съм благодарен на всички за подкрепата, която ми оказват. Специално искам да благодаря и на президентът Сандро Росел, борда и спортния директор Андони Субисарета за увереността, която проявиха към мен," добави 44-годишният испанец.
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Рикелме нападна Барселона и съдиите преди изборите в Реал
- Съдът прекрати едно от делата срещу компания, свързвана с Жоан Лапорта
- Кандидат за президент на Реал: Искам Барселона да играе в Сегунда
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
- Барселона трябва да освободи място за Бернардо Силва
- Феран Торес недоволен от слуховете за размяна с Хулиан Алварес
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]