Барса се справи с Ла Коруня без да се напряга (видео)
На стадион "Камп Ноу" Барселона победи с 2:0 Депортиво Ла Коруня в мач от 27-ия кръг на Примера дивисион. Голяма част от основните футболисти на домакините бяха оставени извън титулярния състав и по този начин успяха да съхранят сили преди така важния мач-реванш от осминафиналите на Шампионската Лига срещу Милан.
Първия гол за каталунците вкара Алексис Санчес в 38-ата минута. Той засече с глава центриране на Дани Алвеш и прати топката в мрежата. Малко преди това Тейо центрира, а защитник на гостите опита да изчисти, но бе много близо до отбелязване на автогол, но в крайна сметка нацели греда.
В 88-ата минута резервата в този мач Лионел Меси реализира след хубаво двойно с Алексис и донесе победата на тима си. Каталунците са лидери в класирането със 71 точки, на 14 пред втория Атлетико Мадрид. Депортиво е последен със 17 точки.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Левандовски пропуска реванша с Атлетико за Купата заради фрактура
- Ханзи Флик доволен от представянето на Барселона
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]