Сензация! Барса обърнат от 0:2 до 3:2 (видео)
Лидерът в Примера дивисион Барселона претърпя първата си загуба за сезона, след като допусна обрат от 2:0 до 2:3 (при това с гол в продължението) при гостуването си на Реал Сосиедад в двубой от 20-ия кръг на испанското първенство. Каталунците поведоха с 2:0 след голове на Лионел Меси и Педро Родригес, но и тази преднина не им помогна, за да бъдат крайни победители в тази интересна среща.
Още в 7-ата минута аржентинската звезда на Барса откри резултата. Иниеста пусна пас към Фабрегас, който пропусна за Меси и Лео насочи топката към далечния долен ъгъл - 0:1. В 25-ата минута Даниел Алвеш пусна успоредно на голлинията и Педро засече за 0:2. До края на първата част домакините върнаха едно попадение. В 41-ата минута Гонсало Кастро бе изпуснат от защитниците на Барселона и той прати топката в непокрития далечен ъгъл - 1:2. След почивката се стигна до пълен обрат.
В 63-ата минута Реал Сосиедад стигна до равенството, след като Чори Кастро стреля, а топката се отклони от Хавиер Масчерано и излъга Валдес за 2:2. Драмата бе пълна в последната минута, когато Карлос Мартинес центрира, а резервата Агирече се освободи от Масчерано и Пуйол и от пет метра насочи кълбото в мрежата за крайното 3:2.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Барселона измъкна 1:1 срещу Нюкасъл с гол от дузпа в добавеното време
- Манчестър Юнайтед няма да намали цената на Рашфорд за Барселона
- Ман Юнайтед е готов да се насочи към звезда на Барселона
- Лапорта отвърна на Шави: Меси сам избра да отиде в Маями
- Флик предупреди: Нюкасъл е опасен – Висшата лига е най-силната в света
- Нюкасъл – Барселона: Исторически осминафинал за „свраките“
- Джузепе Роси обясни как Нюкасъл може да победи Барса
- Лапорта избухна срещу Шави в първия дебат: Същите играчи сега печелят с Флик
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]