Моуриньо доволен от играта на футболистите си
Старши треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо похвали своите футболисти след нулевото равенство срещу Осасуна в рамките на 19-я кръг на Примера дивисион. Както е известно, столичният отбор спечели само точка от гостуването си на последния в таблицата за класиране, а по време на срещата в Памплона шампионите останаха и с човек по-малко заради изгонването на Кака.
„Не е лесно да създадеш шансове за гол на този стадион. Имахме своите възможности за това. Не бяха много, но ги имахме. Хареса ми отношението на футболистите, някои от тях играха отлично, дори и тези, които се завърнаха от контузии", каза Моуриньо след мача.
Португалският специалист не пропусна да похвали и капитана Икер Касияс, който в срещите с Малага и Реал Сосиедад бе изпратен на пейката.
„В последните ни две срещи тимът игра добре в защита и той беше част от тази добра игра. Хареса ми представянето му и срещу Селта, когато даде тласък на отбора в труден момент. Не мога да кажа дали ще играе срещу Валенсия във вторник", каза още наставникът на Реал Мадрид.
- Синът на Анчелоти може да замени Шаби Алонсо в Реал Мадрид
- Мбапе може да подпише с техническия спонсор на Реал Мадрид
- Реал Мадрид с неубедителна победа над Севиля (видео)
- Хоселу за Алонсо: Изискванията в Реал са различни от тези в Байер
- Лапорта: Реал говори за Барса, за да прикрие недостатъците си
- Пламен Андреев: Мечтата ми е да играя срещу Реал Мадрид
- Мбапе е близо до изравняване на постижение на Роналдо
- Реал Мадрид получи два гола, но отстрани третодивизионен тим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]