Моуриньо: Не е изключено един ден да оглавя ПСЖ
Старши-треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо заяви, че в бъдеще може да оглави Пари Сен Жермен. Както е известно, името на португалският специалист често е свързвано с клубове, в които има големи амбиции и общоприетото мнение е, че Моуриньо ще се завърне на Острова след като изпълни ангажиментите си към Реал Мадрид.
„Не е изключено един ден да оглавя Пари Сен Жермен. По принцип нямам намерение предварително да се отказвам от работа, в който и да е клуб. Но последният път, когато ме питаха за ПСЖ, аз отговорих, че отборът си има отличен треньор и в момента няма нужда от мен. Пресата много ловко манипулира моите думи и изкарва не това, което съм казал в действителност. На мен ми харесва моята сегашна работа и това е истината", заяви Моуриньо за France Football.
- Съдийската комисия в Испания потвърди гола на Бетис срещу Реал Мадрид
- Куртоа се очаква да се завърне за Ел Класико срещу Барселона
- Моуриньо все по-близо до завръщане в Реал Мадрид
- Реал Мадрид готви сензационно завръщане на Моуриньо
- Травмите тревожат Реал Мадрид, клубът търси решения
- Родриго аут за около 10 месеца, пропуска Мондиал 2026
- Престиани разкри детайли около скандала с Винисиус и наказанието
- Мбапе аут до края на сезона заради травма
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]