Моуриньо: Съставът ни е почти завършен
Жозе Моуриньо потвърди, че съставът на Реал Мадрид за новата кампания е почти готов. Столичани стигнаха до 32-ата си титла през последния сезон с рекордните 100 точки, като завършиха на 9 точки пред основния си конкурент Барселона. 49-годишния е уверен в защитата на титлата:
"Ние се подготвяме трескаво, защото знаем, че няма да е лесно. Точно обратното. Но съставът ни е почти завършен. Имаме много специални играчи, някой са сред най-добрите в света."
"Има много страст, когато се говори за Мадрид и Шампионска лига, но ние искаме да печелим титли. По мое мнение да спечелиш лигата с рекорден брой точки е нещо трудно и уникално."
В момента Реал е на турне в САЩ:
"Зная за спортната култура тук и е ясно, че футболът няма никога да стане първия спорт в тази страна. Но всичко около футбола е много позитивно тук. Възможностите са големи."
- Ман Сити се интересува от Трент
- Арбелоа: Този отбор се движи напред
- Арбелоа има доверие в Трент Александър-Арнолд
- Съобщиха времето за възстановяване на Асенсио
- Реал Мадрид победи Виляреал и оглави таблицата (видео)
- Арбелоа промени тренировъчния подход в Реал Мадрид
- Защитник на Реал Мадрид играе с фрактура от няколко седмици
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]