Виланова: Заради Меси вкарахме осем гола
Новия бос на Барселона Тито Виланова похвали Лео Меси за влиянието, което той има над състава на Барса. Това стана след като тима разнесе с 8:0 Раха Касабланка. Виланова побърза да похвали Меси и отново да повтори, че той е най-добрия футболист в света в момента :
"Когато имаш най-добрия в света, с това качество да вкарва, той определено прави разликата, и отново го показа. Този мач бе добър за нас, за да навлезем във форма с пристигналите играчи. Играчите от младежкия отбор? Те винаги играят добре. Всички бяха на високо ниво днес."
За Давид Вия, който трябва да се завърне от счупване на крак, Тито каза:
"Тук говорим за сериозна контузия, от която трябва дълго време да се възстановява. Когато е добре, ние ще се радваме да го посрещнем обратно. Той направи голяма крачка към това в последния месец."
- Флик иска баланс и лидери за атака на Шампионска лига
- Барселона подготвя нов договор за Флик, но германецът не бърза
- Левандовски отложи решението за бъдещето си в Барселона
- Барселона подаде нова жалба до УЕФА за съдийството срещу Атлетико
- Левандовски: Отпадането боли, но Барселона насочва фокуса към титлата
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Барса настоява за постоянен трансфер на Рашфорд
- Андухар Оливер: Ситуацията с Мусо и Фермин е дузпа
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]