Меси: Загубата от Мадрид все още боли
Звездата на Барселона Лионел Меси сподели, че през новия сезон той трябва да се съсредоточи изцяло върху целите на тима вместо да подобри постижението си от 73 попадения, които успя да отбележи през миналата кампания. Ето какво заяви аржентинецът по време на официалната пресконференция на каталунците:
"Целта ми не е да подобря личното си постижение. Искам да се развия като играчи и да дам повече на Барселона. Надявам се, че продължава да подобрявам играта си, като целта ми е отбора да печели трофеи. Надявам се да се върнем отново към победната ни серия. Знаем, че ще бъде много трудно, но все още ме боли, че загубихме от Челси на полуфинала в Шампионска лига. Загубата от Реал Мадрид на "Ноу Камп" също не е забравена. Тито Виланова ми помогна доста, когато бях по-малък. Никога не съм си представял, че един ден двамата ще се срещнем в Ла Лига, представяйки Барселона, но съм доволен, че той е начало на тима. Съставът е работи усърдно и всички знаем какво трябва да сторим," сподели Лионел Меси.
- Арбелоа може да напусне Реал при провал в Шампионска лига
- Хирона победи Виляреал с автогол и взе важни три точки
- Реал може да продаде Винисиус – предложен е на топ клубове от Висшата лига
- Скандал в Севиля: Фенове заплашвали играчите след загубата от Овиедо
- Роналдиньо: Ямал е сред най-добрите в света още сега
- Винисиус: Искам да остана дълго в Реал – това е клубът на мечтите ми
- Opta: Барселона е почти сигурен шампион, Реал с минимални шансове
- Разкрити са разговорите с VAR при отменения червен картон в Атлетико – Барселона
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]