Мадрид иска Модрич под носа на Юнайтед - готви 30 милиона
От Реал Мадрид са готови да предложат 30 милиона лири за звездата на Тотнъм Лука Модрич. Според информациите от Daily Mail Жозе Моуриньо е разпоредил да се пристъпи към оферта за играча. Гиганта на Испания е уверен, че може да завърши сделката преди Манчестър Юнайтед да направи своя ход за халфа.
Модрич иска да напусне тима на Тотнъм, за да играе в Шампионска лига и той ще получи оферти през лятото. Запазването на плеймейкъра в Тотнъм изглежда все по-трудно, особено след последните рокади в тима. Шпорите нямат и мениджър, като засега се спряга наставникът на Франция Лоран Блан.
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]