Иванович: Реал Мадрид ме желае
Защитникът на Челси Бранислав Иванович потвърди, че е в списъка на Реал Мадрид с желания за новата кампания. Досега това бе само известно в испански източници, но сега самият защитник излезе да заговори пред Marca , споделяйки, че му е известен интерес от шампиона на Испания. 28-годишният бе цитиран днес:
"Знам какво се пише за бъдещето ми и знам, че Реал Мадрид се интересува от мен. Но сега не е време да говорим за това. Сега съм концентриран над националния отбор и съм щастлив в Челси."
"Спечелих Шампионска лига преди седмица и мисля, че да сменя клуба ще е сложно. Щастлив съм в Лондон."
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]