Китайци готвят колосална оферта за Кака
Китайският гранд Шанхай Шинхуа е настроен да привлече в редиците си бразилския полузащитник на Реал Мадрид Кака, съобщава El Economista. „Белите" са готови да се разделят със своя плеймейкър и по последни данни интерес към играч проявяват ПСЖ и Милан. Но според изданието, Шанхай Шихнуа също не губи надежда да привлече Кака, където негов треньор ще бъде бившият нападател на Челси Никола Анелка.
Китайците са готови да заплатят на Реал 25 милиона евро за бразилеца, а на самия футболист да предложат договор с годишна заплата от 15 милиона евро.
- Гуардиола умишлено пазил Холанд за Реал
- Реал Мадрид поднови интереса си към Конате
- Реал Мадрид прави Родри цел №1 за лятото
- Реал Мадрид хвърли око на Тонали
- Валверде спаси Реал в последните секунди срещу Селта
- Реал Мадрид готви трансферен удар за 100 млн. евро
- УЕФА глоби Реал Мадрид заради нацистки поздрав на фен на „Бернабеу“
- Реал Мадрид търси реакция срещу Селта Виго след две поредни загуби в Ла Лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]