Игуаин: Титлата не е сигурна, трябва да сме концентрирани
Гонзало Игуаин заяви пред колегите си от Реал Мадрид да останат концентрирани над остатъка от сезона и да не мислят, че всичко е свършило в Ла Лига. Той иска тима да спечели остатъка от срещите си и да си гарантира шампионската позиция, като така няма да даде шанс на Барселона.
"Остават 5 финала за нас и трябва да ги спечелим. Лигата и титлата са на масата. Трябва да сме спокойни и да спечелим всеки мач. За това мислим сега."
Официалния сайт на Реал продължи: "Снощи бе труден мач. Знаехме, че Спортинг ще ни затрудни и те се защитаваха възможно най-добре. Работихме здраво и сме доволни от победата."
"Сега трябва да мислим за Шампионска лига и Байерн. Мюнхен е корав съперник и те, като нас, искат да са на финал. Трябва да починем и да започнем да се готвим добре."
- Съобщиха времето за възстановяване на Асенсио
- Реал Мадрид победи Виляреал и оглави таблицата
- Арбелоа промени тренировъчния подход в Реал Мадрид
- Защитник на Реал Мадрид играе с фрактура от няколко седмици
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Арбелоа: Щастлив съм, че имам Белингам
- Карагър: Нямам съчувствие към Винисиус
- Карагър: Арбелоа се мислеше за велик
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]